Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w piłce ręcznej – Licealiada

9 stycznia 2022  r. w hali widowiskowo – sportowej soleckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrano Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady.

Do zawodów przystąpiły drużyny z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Solcu Kujawskim.

W rywalizacji chłopców pierwsza drużyna ZSOiZ Solec Kujawski pokonała drugi zespół ZSOiZ 8:1.

W rywalizacji dziewcząt pierwsza drużyna soleckiego ZSOiZ pokonała drugą drużynę ZSOiZ 3:1.

Zwycięskie zespoły zdobyły prawo reprezentowania naszego Powiatu w ćwierćfinałach wojewódzkich. Organizatorami zawodów byli MUKS „Start” oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji Solec Kujawski. Zespoły otrzymały puchary, medalem oraz napoje i słodycze ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy.