Informacje o obiektach

Basen sportowy w Parku Wodnym

Park Wodny

W skład krytej pływalni wchodzi basen sportowy o wymiarach 12,5 x 25 m i głębokości od 1,2 do 1,8 m, oraz niecka rekreacyjno-szkoleniowa o powierzchni ok. 150 m2 i głębokości 0,8 – 1,2 m. W obiekcie znajdziemy także dwie zjeżdżalnie (80- i 40-metrową), dwie wanny jacuzzi oraz brodzik dla mam z małymi dziećmi.

Przejdź do obiektu >

2020 stadion OSiR Solec

Stadion sportowy

Obiekt cechuje będąca w doskonałym stanie murawa na płycie boiska o wymiarach 105 × 68 m. Stadion otaczają trybuny z ławeczkami i krzesełkami, na których może zasiąść ok. 2 tys. kibiców. Z boiska z powodzeniem korzystały reprezentacje U-20 USA, Mali, Kolumbii, Japonii, Włoch oraz Francji uczestniczące w MŚ do lat 20.

Przejdź do obiektu >

Hala sportowo-widowiskowa

Hala posiada boisko o wymiarach 45 x 27 m z możliwością podziału na trzy mniejsze części oraz trybuny na 864 miejsc. Dzięki odpowiedniej wielkości i funkcjonalności, można tu rozgrywać zawody w rozmaitych dyscyplinach takich jak: koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, piłka nożna halowa, zapasy, judo, boks, karate, badminton, tenis stołowy, tenis ziemny.

Przejdź do obiektu >

Separator stopki Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status