XXV finał WOŚP – podsumowanie akcji + Pierwszy oddech z OSiR i OSP

15 stycznia 2017 r. był jak wiadomo w całej Polsce dniem XXV finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Solecki Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował z tej okazji atrakcyjną ofertę imprez sportowych.

W sobotę drużyny złożone z pracowników soleckich firm i instytucji rywalizowały w Turnieju piłki nożnej halowej a rywalizacja zakończyła się wygraną zespołu Autos.

Niedziela to organizowany z soleckim UKS „Top” wielki turniej tenisa stołowego „Graj w pingponga z Wielką Orkiestrą”, w którym zagrało niespełna 60 zawodniczek i zawodników oraz Mini Triatlon Zimowy, w którym zwyciężył Jędrzej Gralik.

Trzecią niedzielną atrakcją była tradycyjna akcja „Pierwszy oddech z OSiR i OSP”. W godzinach przedpołudniowych w Parku Wodnym soleccy strażacy prezentowali sprzęt służący do ratowania ludzkiego życia i przeprowadzali naukę reanimacji. W wodzie zaś instruktorzy proponowali chętnym podwodne pływanie, które jak co roku cieszyło się znacznym powodzeniem. Przed obiektem można też było podziwiać wozy strażackie, które prezentowały się imponująco.

Finalnie podczas wszystkich imprez pod patronatem OSiR zebraliśmy ok. 2800 zł, które zasiliło konto Wielkiej Orkiestry. Dziękujemy i zapraszamy za rok !!!